bepeam
+
auth

Алгоритм проведення розіграшу


01

Головна особливість платформи - використання незалежного відкритого алгоритму для визначення переможця.

02

Оскільки алгоритм відкритий, будь-який учасник може переконатися в прозорості підсумку і перевірити результат прямо на своєму комп'ютері.

03

Виключається будь-яке втручання в процес визначення переможця або маніпуляції зі списками учасників.

04

Платформою .bepeam гарантується абсолютна прозорість визначення переможця за встановленими правилами і надається можливість її доказовості.

how to
register
01
Необхідно виконати встановлені організатором умови конкурсу, після чого зареєструватися у відповідному розіграші на платформі .bepeam. Після реєстрації користувач додається до списку учасників розіграшу, йому присвоюється персональний ID-номер, який відповідає електронній адресі.
id e-mail хеш :10 bepeam хеш :10 дата та час додавання
02
Список учасників, доступний на платформі, формується із зашифрованих з метою захисту від спаму електронних адрес та дат реєстрації у конкурсі. Для шифрування ми приховуємо кожен другий символ електронної адреси. Так символи адреси, що залишилися відкритими, стають своєрідним лотерейним квитком.
03
Для визначення переможця у встановлений організатором час всі зашифровані електронні адреси учасників складаються в одну строку, на початку якої додається дата і час реєстрації у конкурсі першого учасника і в кінці значення кількості учасників.
04
За допомогою криптографічного алгоритму SHA256 розраховується хеш строки із електронних адрес учасників. Ми використовуємо хеш-функцію SHA256 оскільки вона є відкритим, стандартним алгоритмом для згортання вхідного масиву будь-якого розміру в бітову строку і дає можливість перевірити, чи вносилися в список будь-які зміни.
05
Із розрахованої за алгоритмом SHA256 строки виключаються літерні символи, так формується циферна строка b.SHA256.
Число для вибору переможця:
06
В кожному розіграші на етапі створення організатор встановлює номер для вибору переможця (один або декілька, якщо необхідно визначити кількох переможців). Для цього bepeam номера для визначення переможця: .
07
Із строки b.SHA256 в циклі вираховується встановлений організатором номер. Кількість цифр, взятих з строки для визначення переможця, залежить від порядку кількості учасників — двозначний порядок (до 99 учасників включно) - дві цифри, тризначний (до 999 учасників) - три цифри, чотиризначний (до 9 999 учасників) - чотири цифри і так далі. В даному розіграші порядок кількості учасників 2 -значний (до 99 учасників), тому зі строки b.SHA256 при встановлених організатором номерах для вибору переможця: 19 беруться: 19-20 цифра для визначення першого переможця;
Переможці
08
Отримані числа і є переможними. В списку учасників по черзі відраховуються переможні числа і так визначаються ID-номери переможців.